O NAS

Rzeszowski Dom Kultury filia Wilkowyja stara się zaspokajać kulturalne potrzeby mieszkańców osiedla i Rzeszowa. W swojej ofercie mamy zajęcia dla wszystkich grup wiekowych, od czterolatków po seniorów. Coś dla siebie znajdą tu zarówno miłośnicy sztuk plastycznych, jak i muzycznych, czy tanecznych. Placówka jest organizatorem koncertów, wystaw, imprez o charakterze konkursowym.

Dzieciom i młodzieży proponujemy zajęcia:
– plastyka,
– rękodzieło  artystyczne,
– taniec nowoczesny,
– nauka gry na pianinie, keyboardzie, gitarze,
– zajęcia wokalne,
– rytmika.

Rzeszowski Dom Kultury filia Wilkowyja organizuje również aktywny wypoczynek w ramach ferii zimowych i wakacji, z ciekawymi zabawami, zajęciami oraz wycieczkami.

Dorosłych zapraszamy  na zajęcia:
– aerobiku,
– stretchingu z elementami jogi.

Tutaj swoje spotkania ma młodzież zainteresowana sportem, w tym szczególności sztuką bokserską.

Wśród imprez organizowanych przez Rzeszowski Dom Kultury filia Wilkowyja największym zasięgiem cieszy się Międzynarodowy Konkurs Plastyczny dla dzieci PTAKI CUDAKI, na który wpływają licznie prace z różnych zakątków Europy i świata, a wystawa pokonkursowa, bajecznie kolorowa i oryginalna zachwyca nie tylko dzieci, ale i dorosłych.

Z kolei, szczególnie dla młodzieży, organizowany jest Festiwal Zespołów Alternatywnych ROCKOWYJA.

Nowoczesne wyposażenie, profesjonalna kadra, niebanalna oferta zajęć i imprez sprawiają, że grono korzystających z naszych usług stale wzrasta.