1-26 CZERWCA 2020 – KONKURS NA NAJCIEKAWSZĄ BUDOWLĘ Z KLOCKÓW „DOM KULTURY PRZYSZŁOŚCI”

GŁOSUJ W KONKURSIE

 

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza wszystkie rzeszowskie rodziny pasjonujące się zabawą klockami do udziału w konkursie na najciekawszą budowlę z klocków „DOM KULTURY PRZYSZŁOŚCI”.

Klocki to jedne z najpopularniejszych i najbardziej wartościowych zabawek. Pobudzają wyobraźnię i kreatywność, rozwijają umiejętność logicznego i abstrakcyjnego myślenia. Budowanie z klocków to świetna forma spędzania czasu. Bawią się nimi wszyscy, zarówno dzieci, jak i dorośli. A co najważniejsze – klocki w różnorodnej postaci są dostępne w każdym domu.

Konkurs „DOM KULTURY PRZYSZŁOŚCI” odbędzie się w dniach od 1 do 26 czerwca 2020 r. Skierowany jest do dzieci wraz z rodzicami – mieszkańców miasta Rzeszowa, posiadających aktywne konto na portalu Facebook. Warunkiem uczestnictwa w zabawie jest przesłanie jednego zdjęcia przygotowanej budowli z klocków na adres: konkursy@rdk.rzeszow.pl wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia oraz podpisaną klauzulą informacyjną dotyczącą danych osobowych do dnia 16 czerwca 2020 r.

Najważniejszy warunek: budowla z klocków musi być Waszym pomysłem!
Liczymy na Waszą kreatywność. 🙂

 

NAGRODY:

Nagroda główna to tort w klockowym klimacie od CafeSłodziak. Zwycięzcy otrzymają również, takie nagrody jak: Monopoly Rzeszów oraz gadżety firmowe od Rzeszowskiego Domu Kultury, bilety do kina Kino Helios Polska, zaproszenia do Fantazji, vouchery na warsztaty od Małych Odkrywców, kocyki piknikowe od Marcin Popek Finance, ekstra gadżety od Globalgift.pl – gadżety reklamowe dla firm, zaproszenia na salę zabaw od CafeSłodziak. Jest o co zawalczyć.

 

REGULAMIN KONKURSU – DOM KULTURY PRZYSZŁOŚCI

KARTA ZGŁOSZENIA – DOM KULTURY PRZYSZŁOŚCI

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH – DOM KULTURY PRZYSZŁOŚCI

 

SPONSORZY:

 

     

 

Archiwa